نمایش 1–12 از 14 نتیجه

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل پرودو مدل soundtec capsule
انتخاب گزینه‌ها این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند
جدید
اسپیکر بلوتوث قابل حمل پرودو مدل trill Soundtec
انتخاب گزینه‌ها این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

اسپیکر پرودو (porodo)

تاثیر دنیای صدا ها به ویژه موسیقی در زندگی امری اجتناب ناپذیر است. از جشن ها و مراسم های پرجمعیت گرفته تا لذت گوش دادن به یک موسیقی خاص از خواننده ای محبوب در یک اتاق به صورت انفرادی، این آهنگ ها تداعی کننده ی خاطرات، لحظات شادی و حتی اندوه ما نیز هستند. البته موسیقی و صداهای دنیای بازیهای ویدیویی هم را نادیده نخواهیم گرفت.

اسپیکر پرودو (porodo)

حال که می دانیم موسیقی و آهنگ ها چه ضرورتی در زندگی روزمره ما دارند، فکر خرید یک پخش کننده مناسب و با کیفیت دور از انتظار نیست. بهترین گجتی که میتواند نیاز ما را نسبت به اجرای صداها و موسیقی به طور کامل رفع کند اسپیکرها خواهند بود.

قیمت خرید اسپیکر های محصولات ایران پرودو (Porodo) را هم می توانید در اینجا مشاهده کنید

اسپیکر ها با توجه به کارایی هایی که دارند در انواع گوناگونی طراحی شده اند. بر فرض مثال برخی از آنها مختص تلویزیون و یا کامپیوترها طراحی شده اند و یا بعضی از آنها قابل حمل (بی سیم) هستند که می توانید آنها را از مکانی به مکان دیگر برده و بدون نیاز به کابل و تنها با اتصال بلوتوث به دستگاه های خودتان موسیقی در هر جایی که هستید پخش و از آن لذت ببرید.

اسپیکر پرودو (porodo)

همچنین اسپیکر ها در ابعاد و اندازه های مختلف نیز طراحی شده اند که قدرت آنها نیز با توجه به همین معیار متغیر خواهد بود.

اسپیکر های بی سیم (Portable) که اغلب از باتری های شارژ شونده استفاده می کنند، می توانند با تنها اندکی شارژ تا ساعت ها موسیقی و آهنگ های دلنشین شما را با قدرت و صدای نسبتا زیادی پخش کنند. این مدل از اسپیکر ها معمولا با اتصال بلوتوث می توانند به هر دستگاهی که مورد نظر شماست اعم از موبایل، لپ تاپ، تلویزیون و … متصل شوند.

اسپیکر ها مجهز به تقویت کننده ها و بلندگو های خاصی هستند تا بتوانند با بهترین و شفاف ترین کیفیت موسیقی مد نظر شما را پخش کنند.

اما برخی از این اسپیکر ها نیز دارای کابل برای اتصال خود هستند همانند اسپیکر های مخصوص کامپیوتر و یا گیمینگ، که این مدل از اسپیکر ها توانایی خاصی برای پردازش موسیقی و آهنگ های داخل بازی نیز دارند و به لطف بلندگو های خاص خودشان گیمرها را به وجد خواهند آورد و البته شاخص اصلی این مدل از اسپیکر ها نورپردازی های زیبای RGB خواهد بود.

برای مشاهده تمام محصولات soundtec کلیک کنید.

اسپیکر پرودو (porodo)