در حال نمایش 8 نتیجه

هدست و هدفون گیمینگ پرودو

موسیقی متن و صداهای محیط در دنیای بازی های کامپیوتری به قدری زیبا و دلنشین شده اند که باعث غرق شدن گیمر در جهان بازی می شوند. این موسیقی ها حس هیجان، ترس، غم و اندوه و حتی آدرنالین را هم می توانند در وجود ما بیدار کنند. 

تنها چیزی که یه گیمر برای پیوستن به جهان بی انتهای دنیای ویدیو گیم احتیاج خواهد داشت، انتخاب یک هدفون گیمینگ برای تجربه بهتر صداها خواهد بود. 

در فروشگاه ایران پرودو (Porodo) می توانید هدفون مورد نیاز خود را نیز خریداری کرده کافی ست،

برای مشاهده تمامی محصولات Gaming کلیک کنید.

هدفون و یا هدست های گیمینگ گجت های ویژه ای هستند که با داشتن درایورهای مخصوص، کیفیت بالایی در پخش انواع صداها در بازی را برای محاطب محیا می کنند. تولید صداهای قوی تر، بیس نسبتا ضعیف تر، آمپداندس بالا، میکروفون هایی که انتقال صدا را با شفاف ترین حالت ممکن امکان پذیر می کنند و همچنین اغلب دارای سیستم های فیلتر نویزی (Noise Cancelling) می باشند تا صدای محیط اطراف کوچکترین اختلالی را در تجربه لذت بخش شما وارد نکند. 

هدست و هدفون گیمینگ پرودو (porodo)

از دیگر مشخصه های یک هدفون گیمینگ که در هنگام خرید باید مدنظر قرار دهید، وزن کم،قابل حمل بودن و راحتی آن خواهد بود.

قطعا برای بازی کردن مدت طولانی هدفون ها بر روی گوش و سر قرار خواهند گرفت، پس داشتن وزنی کم و پدهایی که از جنس مناسب ساخته شده باشند، به راحتی هرچه بیشتر و خستگی کمتر نیز کمک خواهند کرد. 

هدفون ها اغلب تنها برای شنیدن صداها ساخته می شوند، درحالی که هدست ها به میکروفون نیز مجهز هستند و علاوه بر پخش صداهای بازی، امکان برقراری ارتباط با افراد دیگر به ویژه دوستانتان را هم در حین بازی فراهم می کنند. 

یکی از مولفه های ویژه یک هدست گیمینگ، طراحی و ظاهر خاص آنهاست. نورپردازی های RGB در اغلب این هدفون ها نیز به کار رفته تا در کنار قدرت و حساسیت بالا، استایل و زیبایی را هم برای کاربر فراهم کند. 

هدست و هدفون گیمینگ پرودو (porodo)

تنوع بی نظیر این دستگاه ها برای خرید هم کاملا قابل توجه است، از میان هدفون های گیمینگ بی سیم(بلوتوث)، مدل های سیم دار، مدل های تک گوش، دو گوش و یا حتی ایربادز، هرکدام که بیشتر برای شما کارایی دارد را می توانید انتخاب و استفاده کنید.