نمایش 1–12 از 13 نتیجه

ماوس گیمینگ پرودو

بازی های کامپیوتری یا اصطلاحاً ویدیو گیم، در چند سال اخیر جایگاه ویژه ای را میان تمام اقشار (اعم از کودکان، جوانان و یا حتی بزرگسالان) پیدا کرده و امروزه شاهد انتشار انواع بازی ها، متناسب با تمامی سلیقه ها هستیم.

اما چیزی که تجربه بازی های رایانه ای، به خصوص بازی های رقابتی را چندین برابر لذت بخش تر و مهم تر می کند، خرید و استفاده از سخت افزار مختص گیمینگ (به ویژه کیبورد و موس گیمینگ) خواهد بود.

ماوس گیمینگ پرودو (porodo)

اما چرا باید خرید موس گیمینگ پرودو (Porodo) را در اولویت قرار دهیم ؟

این مدل از موس ها به صورت ویژه برای ویدیو گیم طراحی شده و دارای ویژگی های خاصی نظیر :

  • دقت و حساسیت بالا (DPI قابل تنظیم)
  • نورپردازی های RGB
  • کلید های کنترلی بیشتر بر روی موس
  • کلید های ماکرو (تنظیم و شخصی سازی دکمه ای خاص برای انجام فرمان تعیین شده)
  • طراحی ارگونومیک برای راحتی بیشتر در حین بازی (برای افراد چپ دست نیز طراحی ویژه ای وجود دارد)
  • وزن بالاتر و در مواردی ابعادی بزرگتر به نسبت موس های معمولی

حساسیت بالاتر DPI (Dots Per Inch) دقیقا چه تاثیری در نحوه عملکرد شما خواهد داشت ؟

در واقع میزان حساسیت (DPI) موس گیمینگ به معنای دقت سنسور های آن می باشد. هرچه این میزان بالاتر باشد، هنگام حرکت دادن موس خود می توانید بیشترین مسیر را با کمترین حرکت دست طی کنید. البته این ویژگی صرفا همیشه هم دارای برتری برای کاربر خود نخواهد بود و در بازی های شوتر اول شخص می تواند شرایط را کمی پیچیده کند. از این رو موس های گیمینگ اغلب دارای کلید های مخصوصی برای تنظیم میزان DPI و حساسیت های سنسوری خود هستند تا به کاربر اجازه دهند در کوچکترین زمان ممکن سرعت تکان دادن خود را بسته به شرایط تنظیم کند.

ماوس گیمینگ پرودو (porodo)

نورپردازی های RGB

هر زمان که صبحت از خرید لوازم گیمینگ می کنیم، قطعا اولین چیزی که به ذهن همه ما خطور خواهد کرد نور های رنگین کمانی و پر زرق و برق RGB خواهد بود. موس های گیمینگ نیز از این قاعده مستثنی نیستند و یکی از ویژگی های بارز آنها نور پردازی های RGB می باشد که جلوه زیباتر و حرفه ای تری را به این سخت افزار می بخشد.

وجود کلید های بیشتر بر روی موس های مخصوص بازی

با نگاه کردن به ظاهر موس های گیمینگ، قطعا متوجه وجود کلید ها و دکمه های اضافی دیگر به جز کلیک ها و اسکرول خواهیم شد. این دکمه ها که معمولا در سمت چپ بغل قرار گرفته اند، می توانند به عنوان کلید های میانبر (Shortcut) در ویندوز و سایر برنامه ها استفاده شوند و یا حتی با تنظیم آنها، عملکرد خاصی را در ویدیو گیم خود فعال کنید.

طراحی زیبا و خاص

با در نظر گرفتن تمام ویژگی های سخت افزاری موس های گیمینگ، طراحی زیبا و ارگونومیک آنها نیز کاملا غیرقابل انکار است. این موس های حرفه ای تماما به گونه ای طراحی شده اند که کاربران بدون کوچکترین احساس نارضایتی و خستگی، به ساعت ها بازی کردن و یا انجام کار های شخصی بپردازند.

ماوس گیمینگ پرودو (porodo)