نمایش 1–12 از 17 نتیجه

محافظ صفحه

محافظ صفحه (Screen Protector) متشکل از لایه های گوناگونی می باشد که وظیفه آنها فقط و فقط محافظت از صفحه نمایش تلفن همراه، تبلت و یا حتی لپ تاپ های شما می باشد.

با خرید محافظ صفحه و قرار دادن آن بر روی گوشی هوشمند خود، صفحه نمایش شما در برابر انواع خط و خش ها و تا حد نسبتا زیادی ضربات محافظت می شود. در حقیقت این محافظ های شیشه ای (پلاستیکی) می توانند یک جان اضافی برای صفحه نمایش موبایل و یا دستگاه های دیگر شما باشند.

جنس این محافظ های مقاوم اغلب از شیشه و یا پلاستیک خواهد بود. بسته به نوع جنس آنها، نوع حفاظت این نجات دهنده های پرطرفدار نیز متفاوت خواهد بود.

برای داشتن محافظ صفحه استاندارد و نازک با مقاومت بالا می توانید از محصولات ایران پرودو (Porodo) استفاده کنید.

برترین نوع محافظ های صفحه از جنس شیشه تقویت شده یا اصطلاحا سرامیکی می باشد چرا که این نوع دارای کمترین ضخامت و سخت ترین مقاومت خواهد بود. همچنین کوچکترین خدشه ای به شفافیت و حساسیت لمس صفحه نمایشگر شما وارد نخواهند کرد.

اما مدل های پلاستیکی نیز همچنان می توانند ناجی نمایشگر های شما باشند تنها تحمل فشار کمتری نسبت به مدل های شیشه ای (سرامیکی) دارند و البته به مرور زمان ممکن است در کیفیت صفحه نمایشگر شما تاثیر بگذارند. همچنین آسیب پذیری بیشتر در برابر خط و خش نیز می تواند شما را مجبور به تغییر دادن زودهنگام محافطتان کند.

 

برای مشاهده و خرید تمامی محصولات iguard کلیک کنید.