نمایش 1–12 از 100 نتیجه

کابل و مبدل پرودو

کابل شارژ وسیله ای است که انرژی را بین دو جسم انتقال می دهد. معمولاً از آنها برای شارژ دستگاه های الکترونیکی با باتری مانند تلفن های همراه و رایانه های لپ تاپ استفاده می شود. برخی از کابل های شارژ همچنین دارای یک اتصال USB در انتهای دستگاه شارژ برای همگام سازی داده ها هستند در حالی که انتهای دیگر کابل معمولاً متفاوت است.

بهترین کابل های شارژ در انواع مختلف موجود است. سه نوع اصلی از کابل های شارژ وجود دارد که می توانید هنگام خرید کابل در نظر بگیرید. آنها USB-A به USB-C، USB-C به USB-C و USB-C به کابل لایتنینگ هستند. هر نوع دارای ویژگی ها و طرح های منحصر به فرد خود است.

کابل مبدل

کابل مبدل نوعی آداپتور الکتریکی است که به شما امکان می دهد شارژر لپ تاپ، تبلت یا تلفن خود را به یک پریز با ولتاژ متفاوت متصل کنید. اتصال دستگاه ها با ولتاژ نامناسب می تواند به آنها آسیب برساند. اینجاست که کابل های مبدل به کار می آیند!

کابل های مبدل ابزار مفیدی برای هر کسی است که نیاز به اتصال به دستگاهی دارد که از پورت های مختلف استفاده می کند. برای مثال، اگر آیفون دارید و می خواهید آن را به مانیتور یا تلویزیون وصل کنید، به کابل HDMI نیاز دارید. کابل های مبدل به شما این امکان را می دهند که نوع دوشاخه انتهای کابل را طوری تغییر دهید که در دستگاه شما قرار بگیرد.

در اینجا ما انواع کابل شارژ و کابل مبدل را با بهترین کیفیت و مواد ساخته شده به شما ارائه می دهیم.