نمایش 1–12 از 44 نتیجه

هدفون و هدست پرودو (porodo)

در دنیای امروزی که از تکنولوژی‌ها و دستگاه‌های الکترونیکی بیش از پیش استفاده می‌شود.
هدفون و هدست های بلوتوثی یکی از این مورد وسایل می باشند.

خرید هدفون و هدست های پرودو (Porodo) مطابق با هر نیاز و سلیقه ای در ایران پرودو (Porodo).

این دستگاه های ظریف و کاربردی می توانند موسیقی، تماس های تلفنی و … را به صورت کاملا خصوصی برای کاربر فراهم کرده و حتی با داشتن تکنولوژی های جدید و پیشرفته نیز تمامی صداهای اطراف محیط را نیز برای مخاطب از میان ببرد تا تجربه کیفیت برتر را برای دارنده هدفون به ارمغان آورد.
قطعا همه ما با این گجت های دوست داشتنی در طول روز به اندازه کافی سر و کار داریم، از هدفون های بزرگ دو گوشی گرفته تا هدست ها و ایرپاد های کوچک و قابل حمل که در داخل گوش جای می گیرند.


هدفون بلوتوثی بی سیم پرودو مدل دارای ترکیبی عالی از سبک و عملکرد می باشد. با طراحی شیک و ویژگی‌های پیشرفته‌اش، برای همه دوستداران موسیقی ضروری است.
هدست های برند پرودو به فناوری بلوتوث مجهز هستند که به کاربران امکان می دهد آن را با گوشی های هوشمند یا سایر دستگاه های خود به طور یکپارچه جفت کنند.
طول عمر و عملکرد باتری نیز در دستگاه های پرودو، دیگر ویژگی این برند محسوب می شود.
هدفون های پرودو به شما اجازه می دهند تا بدون محدودیت خاصی و تنها با کوچکترین زمان شارژ، نهایت استفاده را از آنها ببرید.
وضوح بالای میکروفون هدست های پرودو نیز، به کاربران اجازه می دهد تا با عزیزان خود در هرکجا با کیفیتی بی نظیر به صحبت بپردازند و همچنین با درایور های قدرتمندی که در گوشی های محصولات این برند قرار داده شده، محاطب نیز با وضوحی بالا صدا ها را دریافت خواهد کرد.

 

هدفون بی سیم پرودو مدل PD-X1008