در حال نمایش 3 نتیجه

جارو شارژی خودرو یکی از جدیدترین محصولاتی است که با پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن فناوری‌های جدید ساخته شده است. این محصول برای تمیز کردن سریع ماشین، بسیار کاربردی و مهم است و شما می‌توانید به راحتی توسط این محصول شگفت انگیز به قسمت‌های سخت غیر قابل دسترس خودرو، دسترسی داشته باشید و کار خود را آسان کنید.

شما می‌توانید در این صفحه از سایت فروشگاهی ایران پرودو، انواع جارو شارژی خودرو را مشاهده کنید و بنابر نیاز خود، هر یک را انتخاب و برای خرید، به صفحه خرید آن مراجعه نماید. همچنین شما می‌توانید در فروشگاه اینترنتی ایران پوردو از نحوه خرید و قیمت روز جارو شارژی برقی ماشین مطلع شوید و با مقایسه با دیگر محصولات، بهترین جارو شارژی را مطابق با نیازتان خریداری نماید.

معرفی انواع جارو شارژی خودرو

در نگاه اول شاید جارو شارژی ماشین خیلی به کارتان نیاید اما زمانی که مشغول تمیز کاری خودروی خود می‌شوید و به قسمت‌هایی برخورد می‌کنید که غیرقابل دسترس هستند و شما نمی‌توانید به راحتی آن قسمت‌ها را تمیز کنید، در می‌یابید که انتخاب یک جارو شارژی برقی خودرو چقدر می‌تواند به سهولت انجام کار شما کمک کند.

قبل از خرید جارو شارژی خودرو، باید با انواع آن آشنا شوید زیرا هر یک از آنها برای کاربردهای گوناگون و خاص تولید و عرضه شده‌اند. در ادامه شما را با انواع جارو شارژی ماشین آشنا می‌کنیم تا شما همواره بهترین گزینه را مطابق با نیاز خود شناسایی و آن را خریداری کنید.

جارو شارژی پارویی یا ایستاده

از این مدل جارو بیشتر برای تمیز کردن کف خودرو استفاده می‌کنند و تنها تفاوت آن با جاروهای معمولی برقی، نداشتن اتصالات سیمی و محفظه سنگین است.

جارو شارژی پارویی یا ایستاده

جارو شارژی مدل دسته دار

جارو شارژی مدل دسته دار که به جارو شارژی دستی نیز معروف می‌باشد، نسبت به دو نوع دیگرکوچک‌تر می‌باشد و به سادگی می‌توان آن را حمل کرد. از این نوع جاروها اغلب برای تمیز کردن نقاطی که غیر قابل دسترس هستند، استفاده می‌شود. شما می‌توانید از این محصول برای تمیز کردن فضای داخلی کمک بگیرید.

جارو شارژی مدل دسته دار

جارو شارژی دارای محفظه خلا

این محصول که همواره نسبت به دو محصول دیگر سنگین‌تر می‌باشد مثل جاروهای برقی قدیمی است و یک محفظه بزرگ و دسته بلند دارد.

جارو شارژی دارای محفظه خلا

فاکتورهای مهم برای خرید بهترین جارو شارژی خودرو:

از آنجایی که قیمت جاروهای شارژی نسبت به جاروهای برقی معمولی ارزان‌تر است، اغلب افراد می‌توانند با داشتن بودجه کمتر به سراغ این محصول کاربردی و ضروری بروند. در ادامه ما به برخی از فاکتورهای مهم برای خرید بهترین جارو شارژی می‌پردازیم تا شما از خرید خود رضایت داشته باشید.

  1. بازدهی یا توان جارو
  2. بدنه جارو
  3. جاروهای تک کاره یا دو کاره
  4. انتخاب بهترین مدل جارو

1) بازدهی یا توان جارو

یکی از مهمترین فاکتورهایی که در هنگام خرید جارو شارژی برقی باید به آن توجه داشته باشید، میزان توان یا بازدهی جارو است. این فاکتور رابطه مستقیمی با طول عمر باتری جارو دارد.

2) بدنه جارو

جاروهای شارژی برقی معمولا از جنس پلاستیک هستند. توجه داشته باشد متریال و پلاستیک به کار رفته در انواع جاروهای شارژی برقی یا یکدیگر متفاوت است و همین می‌تواند در کیفیت کالا تاثیرگذار باشد.

3) جاروهای تک کاره یا دو کاره

برخی از جاروهای شارژی به جزء قابلیت مکش دود، گرد و غبار و زباله‌های خشک، قابلیت مکش آب و یا زباله‌های تر را هم دارند که به آنها جاروهای شارژی دو کاره گفته می‌شود.

4) انتخاب بهترین مدل جارو

یکی دیگر از فاکتورهایی که باید به آن توجه داشت، انتخاب بهترین مدل جارو شارژی دستی یا ایستاده است. با در نظر گرفتن اینکه هر یک از این مدل‌ها، کارایی خاص خودشان را دارند، بهتر است شما پیش از خرید، هدف استفاده از جارو را برای خودتان مشخص کنید تا بتوانید بهترین مدل جارو شارژی را برای خود انتخاب کنید.

قیمت جارو شارژی خودرو

اگر قصد خرید جارو شارژی خودرو را دارید، فروشگاه اینترنتی ایران پرودو بهترین برندها را با بهترین کیفیت برای شما فراهم کرده است تا شما بتوانید به راحتی بهترین محصول را با توجه به نیازتان برگزینید و سپس آن را با خیال راحت خریداری کنید.

شما با شناخت انواع جارو شارژی خودرو، می‌توانید محصولات را با یکدیگر مقایسه و مناسب‌ترین آن را با توجه به هدفی که از جارو دارید شناسایی کنید. چنانچه می‌خواهید از قیمت جارو شارژی خودرو مطلع شوید، کافیست محصول مورد نظر خود را انتخاب و در صفحه مربوط به آن، قیمت روز محصولات را مشاهده کنید.