نمایش 1–12 از 15 نتیجه

کیبورد گیمینگ پرودو

کیبورد های مخصوص بازی یا کیبورد های گیمینگ، کیبوردهایی هستند که نه تنها به طور ویژه ای برای بازی‌های کامپیوتری طراحی شده اند، بلکه می توانند تمام نیاز های شما را هم در رابطه با تایپ کردن و دیگر استفاده های یک کیبورد برطرف کنند.

یکی از مشخصه های بارزی که امروزه در این کیبوردها زیاد به چشم می خورد، استفاده از نور های RGB در نور پس زمینه تمام کیبورد‌های گیمینگ است. و البته مدل‌های باکیفیت تر نیز مجهز به کلید‌های مکانیکی (اصطلاحا : مکانیکال) هستند، که تجربه‌ی جذاب‌تری هنگام بازی کردن و یا تایپ کردن ارائه می دهند.

کیبورد گیمینگ پرودو (porodo)خرید کیبورد پرودو (Porodo) چه برتری هایی دارد ؟

کلید های مکانیکی

حال که تصمیم به خرید کیبورد گیمینگ گرفته اید، باید دقت داشته باشید که آیا کلید های مکانیکال نیز برای شما کاربرد خواهند داشت یا خیر. این نوع از کیبورد ها با قرار دادن یک سوییچ خاص به همراه فنر و محفظه ای مخصوص در زیر هر کلید، تغییرات عمده ای را در نوع فشردن دکمه ها و میزان فشاری که به آنها وارد می کنید ایجاد می کند. طول عمر بالاتر و میزان پاسخگویی بیشتر از دیگر برتری های خرید یک کیبورد مکانیکال می باشد. همچنین به خاطر داشته باشید تمامی اجزای کلید ها از جمله سوییچ و خود کلید نیز قابل تعویض و تغییر می باشند و شما می توانید بسته به سلیقه خود شکل کلید های کیبورد خود را نیز شخصی سازی کنید.

حتی می توان گفت صدایی که از فشرده شدن کلیدها نیز تولید می شود نیز بسته به رنگ سوییچ کیبورد شما متغییر خواهد بود.(معمولا سوییچ کیبورد ها به سه رنگ اصلی : آبی، قرمز و قهوه ای می باشد).

کیبورد گیمینگ پرودو (porodo)

برای تایپ کردن و یا اجرای فرمان خاصی در بازی با این نوع کلید‌ها، لازم نیست فشار زیادی وارد کنید و همین موضوع منجر به افزایش سرعت فرمان پذیری می‌شود. همچنین باید به وجود کلید‌های ماکرو هم اشاره کنم که با فشردن آن‌ها مجموعه‌ای از کارها را می توانید برای انجام دادن شخصی سازی کنید.

نور پردازی محبوب RGB

کیبورد‌های گیمینگ تقریبا تماماً از نورهای RGB استفاده می‌کنند. این نورها به کلیدهای کیبورد اضافه شده و می‌توانند به صورت دستی که اغلب با استفاده از یک کلید مخصوص می‌توان رنگ و حالت نور را تغییر و یا گاهاً با استفاده از نرم افزار های موجود، رنگ ها و الگو های خاصی را برای نور پس زمینه کیبوردتان تنظیم کنند.

کیبورد گیمینگ پرودو (porodo)

کلید های ماکرو

کلید های ماکرو که بالاتر به آنها اشاره کردیم، دکمه‌هایی هستند که با تنظیم و فشردن آن‌ها، زنجیره‌ای از کار های از پیش تعریف شده را می توانید انجام دهید. فرض کنید در یک بازی رقابتی قرار گرفته اید و می خواهید به مجرب وارد شدن به لابی بازی، قهرمان مورد علاقه خودتان را هرچه سریع تر انتخاب کنید، کافی ست با استفاده از دستوری نرم افزاری کلید خاصی را برای انجام این کار تعریف کنید و با فشردن این کلید ها در سریع ترین حالت ممکن دستور مد نظر خود را اجرا کنید. البته که کلید ماکرو خارج از دنیای گیمینگ و برای سرعت دادن به کار های مختلف در Word و Excel نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.